Jízdní vlastnosti

Toto dynamické SUV je snem řidičů z velkých měst. Je praktické do hustého provozu, snadno se parkuje a můžete mnohá nastavení vozidla si můžete přizpůsobit přesně podle vašich představ.

drive-1-main.webp

HYBRIDNÍ V KAŽDÉM SMYSLU

Nejlepší z obou světů

Nejen, že je nové Mitsubishi ASX hybridní v tom smyslu, že si můžete vybrat z několika hybridních pohonných jednotek, hybridní je i jeho tvar karoserie – je to zčásti hatchback (se vší všestranností, kterou nabízí) a zčásti SUV, takže je připraven splnit nároky řidičů z velkých měst.

drive-2-big.webp

VYSOKÝ POSEZ

Vyšší posez řidiče nabízí lepší výhled

Nové Mitsubishi ASX je plné prvků typických pro vozy SUV, jako je vysoká poloha sedadel pro vynikající výhled řidiče do všech stran a jasný výhled na silnici před sebou. Má také vyšší světlou výšku, takže si mnohem lépe poradí s nerovným povrchem vozovky a náročnými podmínkami.

index-5.webp

NABÍDKA MOTORIZACÍ

Motorizace pro každý životní styl

Vyberte si úsporný zážehový motor nebo zvolte hybridní verzi šetrnou k životnímu prostředí. Případně sáhněte po plug-in hybridní verzi PHEV, která méně spoléhá na benzín a lze ji nabíjet pomocí vhodné nabíječky.

drive-4-powertrains.jpg

Podrobnější informace o motorizacích nového ASX

Díky široké nabídce od klasických benzínových motorů až po plug-in hybrid si každý může zvolit nové Mitsubishi ASX přesně podle svých představ.

  Popis Výhody
BENZÍN

Manuál

6rychlostní manuální převodovka.

1.0litrový přeplňovaný zážehový motor.

Díky přeplňování turbodmychadlem je kompaktní motor pružný, úsporný a ideální pro moderní způsob jízdy. Nízké emise CO2.
MILD HYBRID

Manuál

6rychlostní manuální převodovka.

1.3litrový přeplňovaný zážehový motor.

Malý elektromotor pomáhá při zrychlování a popojíždění v hustém provozu. Přispívá k nižší spotřebě paliva a nižším emisím CO2.
MILD HYBRID

Automat

7rychlostní dvouspojková automatická převodovka.

1.3litrový přeplňovaný zážehový motor.

Malý elektromotor pomáhá při zrychlování a popojíždění v hustém provozu. Přispívá k nižší spotřebě paliva a nižším emisím CO2. Ideální volba pro řidiče, kteří upřednostňují automatickou převodovku.
ACTIVE HYBRID (HEV)

Automat

1.6litrový atmosferický zážehový motor + elektromotor. Sám se dobíjí během jízdy. Elektromotor pohání vozidlo při nízkých rychlostech. Je úspornější než mild hybridy a vytváří nižší emise CO2. Jízda s ním je tišší.
PLUG-IN HYBRID (PHEV)

Automat

1.6litrový atmosferický zážehový motor + elektromotor.

Možnost nabíjení prostřednictvím externí zásuvky. Má větší baterii, takže elektromotor může pohánět vozidlo rychleji a vozidlo má současně vyšší dojezd na elektrickou energii. 
Nulová spotřeba paliva a nulové emise CO2 v režimu EV.

PŘIZPŮSOBITELNÉ JÍZDNÍ REŽIMY

Přizpůsobte si vozidlo pro dokonalý požitek z jízdy

SDA je centrální komunikační systém vozidla, jehož dotyková obrazovka je umístěna uprostřed palubní desky vozu. Umožňuje vám přizpůsobit si mnoho nastavení ASX podle vlastních představ. Můžete si například vybrat ze 3 jízdních režimů: ECO, SPORT a MY-SENSE, přizpůsobit režim řízení nebo nastavit ambientní podsvícení interiéru. Pochopitelně si můžete přizpůsobit i vzhled grafického displeje přístrojové desky.

drive-5.webp
drive-6.webp

5LETÁ ZÁRUKA NA VOZIDLO

Bezstarostná jízda

Nejen, že si můžete užívat bezstarostnou jízdu díky standardní 5leté záruce na vozidlo, ale rovněž získáváte 8letou záruku na kapacitu baterie (nebo 160 000 km) a 5letou asistenční službu (MAP).


Nové Mitsubishi ASX

Jste připraveni dozvědět se o výjimečném vzhledu nového Mitsubishi ASX? Pokračujte sekcí Exteriér. 

Cookies