Interiér

Nové Mitsubishi ASX má velkorysý vnitřní prostor v oblasti hlavy i nohou. S nádechem luxusu a všemi potřebnými technologiemi na dosah jste připraveni na cokoli, co vám život přinese.

interier-1-main.webp

INTERIÉR A ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Prostor pro pět osob a jejich zavazadla

Nová generace ASX má dostatečně široké páté dveře a nízko položenou nákladovou hranu pro snadné nakládání a vykládání. Při pěti cestujících uvnitř vozu je k dispozici zavazadlový prostor o objemu až 422 litrů, který lze zvětšit až na 536 litrů, když se zadní lavice posune dopředu.

interier-2.webp
interier-3-eff.webp

STYLOVÝ A VŠESTRANNÝ INTERIÉR

Přeprava objemných předmětů je snadná

Zadní sedadlo má tlačítko pro jeho snadné odjištění, čímž je možné jej jednoduše sklopit vpřed pro přepravu větších předmětů. Zadní sedadlo lze také sklopit v poměru 60:40 pro přepravu objemnějších předmětů. Posunem lavice zadního sedadla dopředu získáte ještě větší nákladový prostor.

interier-4-eff.webp

TEXTILNÍ NEBO KOŽENÉ ČALOUNĚNÍ

Vaše pohodlí je naší prioritou

Sedadla uvnitř ASX byla navržena pro co nejlepší oporu těla. Čalounění je vyrobeno z odolné látky s prošívanými detaily. Pro dodatečný nádech luxusu můžete zvolit kožené čalounění. K dispozici máte rovněž elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s manuální bederní opěrkou.

interier-5.webp

10PALCOVÝ DIGITÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ ŠTÍT

Přizpůsobte si grafický displej svým potřebám

Přímo před řidičem je plnobarevný multiinformační displej. Obsahuje ukazatel rychlosti a tachometr, poskytuje vám aktuální informace o jízdě, zvolený jízdní režim a další. Vzhled obrazovky si můžete přizpůsobit tak, aby vám co nejlépe vyhovoval.

ŠPIČKOVÉ PROPOJENÍ

Zavedli jsme několik funkcí, díky kterým budete ve spojení a budete se cítit pohodlně, ať už jedete kamkoli.

9,3" DISPLEJ SYSTÉMU SMARTPHONE-LINK DISPLAY AUDIO [SDA]

Všechny vaše oblíbené aplikace na jediné obrazovce

SDA je obrazovka centrální komunikačního systému vozidla umístěná uprostřed palubní desky. Může se také stát rozšířením vašeho chytrého telefonu prostřednictvím Android Auto™ nebo Apple CarPlay™. Připojením chytrého telefonu k displeji vozidla získáte přístup ke kompatibilním aplikacím v telefonu prostřednictvím SDA.

interier-6.webp
interier-7-eff.webp

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Promyšlené detaily, které usnadňují život

Jednou z funkcí, o které si myslíme, že oceníte, je podložka pro bezdrátové nabíjení. Jednoduše položte svůj chytrý telefon na nabíjecí plochu a nabíjení začne.

interier-8-eff.webp

AUDIOSYSTÉM BOSE®

Fresh air subwoofer pro bohatší zvuk

Bose® Premium Audio System obsahuje devět reproduktorů včetně fresh air subwooferu, který je umístěn v nákladovém prostoru a je propojen s vnějším okolím vozu. Poskytuje bohatý, nízkofrekvenční zvuk typický pro Bose, aniž by zabíral nákladový prostor.

VÍCE FUNKCÍ PRO ZPŘÍJEMNĚNÍ CESTOVÁNÍ

Zaměřili jsme se na všechny detaily, abychom zajistili, že cestování v novém Mitsubishi ASX bude pro vás maximálně pohodlné.

UVOLŇUJÍCÍ PROSTŘEDÍ INTERIÉRU

Působení na různé vaše smysly pro navození dobré nálady

Pro vytvoření uvolněnější atmosféry uvnitř vozu nejen pro řidiče, ale i pro spolucestující, jsou v interiéru použity nenápadné detaily, které vám pomohou se uvolnit. Například sedadla příjemná na dotek, ozvučení nebo ambientní podsvícení interiéru.

interier-9.webp
interier-10.webp

VYHŘÍVANÁ SEDADLA A VYHŘÍVANÝ VOLANT

Malé detaily, které vám vykouzlí úsměv na tváři

Pouhým stiskem spínače může řidič zapnout vyhřívání volantu pro maximální pohodlí. V chladném období se nic nevyrovná příjemnému a teplému sedadlu. ASX má vyhřívaná sedadla pro řidiče i spolujezdce.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Interiér plný denního světla

Panoramatická střecha má na výběr 4 nastavení, takže si ji můžete upravit podle svých preferencí. Panoramatická střecha pouští do interiéru více slunečního svitu a vytváří tak uvolněnější atmosféru.

interier-11.webp

Nové Mitsubishi ASX

Již se nemůžete dočkat, abyste se dozvěděli o vyspělých bezpečnostních systémech nového Mitsubishi ASX? Pokračujte sekcí Bezpečnost

Cookies